Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odchod z Frbulu

Zdravím všechny a pokusím se v krátkosti bez pitvání osvětlit, proč jsem se nechal vymazat z databáze Frbulu včetně všech mých příspěvků.

Vadilo mi, že admin bez jakéhokoliv upozornění a náhrady smazal téma CHS Moravia Noblesse, které bylo, pravda, kontroverzní, ale pravidla diskuse neporušovalo a zrovna já jsem byl z umírněnějších diskutujících. V tomto duchu jsem se vyjádřil na fóru slovy cit.: tak nám tu zase zařádil cenzor, co na to říkáte?" a byl následně hrubě okřiknut adminem, že pokud se mi to nelíbí, můžu jít. Když jsem se slušně ohradil, odpovědí byly urážky uživatelů ghostbul a pompo a komentáře paní Doležalové, "co si to dovoluji", nařčení, že kvůli mým "egohonícím" příspěvkům "spousta" lidí diskusi přestala číst atd... Vzhledem k tomu, že jsem byl na fóru poměrně dlouho a hodně aktivní a jsem přesvědčen, že jsem ho plnil nikoliv tlachacími příspěvky, ale příspěvky k věci, všechny výše zmíněné urážky se mě dotkly. Neboť, tam kde chybí argumenty, přichází na řadu osobní útoky.

Pravdou ovšem je, že frbul jsou soukromé stránky a pokud si admin dělá na svých stránkách, to, co se jemu hodí, je to jistě jeho právo, ale následně to bude dělat bez mého přispění.

Z těchto důvodů jsem požádal o vymazání z databáze včetně všech mých příspěvků-pokud jsem dle admina a jeho nohsledů byl rozvracečem fóra, pak zcela jistě moje osoba ani moje příspěvky nikomu chybět nebudou. Pokud by snad náhodou někdo z různých důvodů měl zájem se se mnou spojit, jsem k dostižení na mailu vencazvenkova@seznam.cz .

P.S. Spolu s vymazáním mého účtu mi admin zakázal všechny mé IP adresy, což znamená, že fórum nemohu ani číst, což se dá velice snadno obejít, ale říkám si nakonec, proč vlastně?

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

S křížkem po funuse

(Míra, 30. 9. 2011 10:17)

Ahoj Ondro,
teda nestačím se divit co mi všechno uteklo.
Vůbec jsem si nevšiml, že by na Frbulu byl takovýhle konflikt a furt jsem přemýšlel kam si zmizel.
Až teď jsem při nějaké příležitosti narazil na topic z dotazem na kontakt na tebe a našel jsem tyhle stránky a nějaký zmínky o smazání z databáze atd.
Teda řikám si že to nejspíš šlo vyřešit normální domluvou vždyť šlo o prd a ne o život.
Tu chov. stanici sice neznám, ale to přeci není pořádnej důvod se kvůli tomu takhle poštěkat a spálit za sebou všechny mosty.
Snad mi povíš víc přes mail.

Měj se Míra

mail

(Ondra, 11. 4. 2011 10:09)

Nevím , na který mail píšete, ale můj nemec.ondra@gmail.com normálně funguje.

dotaz

(Karla, 11. 4. 2011 5:02)

Dobrý den, chtěla bych si pořídit fr.buldočka a potřebovala bych ještě nějaké rady.Posílala jsem Vám e-mail, ale vrací se mi. Budete mít zřejmě plnou schránku.S pozdravem K.

Odchod z Frbulu

(Soňa, 5. 10. 2010 10:39)

Ahoj Ondro,
moc pěkně napsáno...dlouho jsem se trápila myšlenkou, jestli mám na svých stránkách reagovat na to, co se stalo. A teď čtu cos napsal a říkám si, že už to není nutné, že již všechno řečeno bylo tady...
Já jen za sebe dodám, že mnou zvolená nadávka mamlasové se ukázala jako velice urážlivá a pobuřující...to že se někdo nazval množitelem a bůh ví čím, už tolik ne.
S paní od dvou buldoček - tématu, které vyprovokovalo první mazání, jsem v kontaktu. Je to letitá panička frbulků, která si toto nezasloužila, byla nepochopena...a buldočky se u nich mají suprově s veškerou péčí!
Jediné co mě mrzí na celé situaci je přístup...věnovala jsem frbulu dva roky,nadchla mě ta myšlenka soudržnosti, učastnila se aktivně srazů, nafotila kalendář 2010 (zcela zdarma, cesta přes půl republiky), angažovala se na bývalem foru (moderátorství, mrtě příspěvků). Jak jednou Pepa sám napsal Béďa a jeho parta patřili mezi nejčtenější...
A po tom všem se dovím, že to kvůli mé agresi přestali lidi chodit na Frbul (Budiž je to možné, nepopírám svou počáteční horlivost na Buldočkovi v nouzi).A že na mě byly stížnosti(již v prvním foru, tudíž někdy před rokem!). 14 dní před incidentem jsem psala Pepovi jestli narážka "stížnosti" byla na mně. Mohla jsem odejít v klidu, stačila jedna odpověď. Místo toho to bylo provedené pěkně veřejně, soukromé odpovědi jsem se nedočkala. Mrzí mě pouze to, že jsem se to dozvěděla, až po tom, co jsem zažádala o odebrání moderátorství a z důvodu časové zaneprázdněnosti již nechodila tak často na frbul přispívat. Jako bych se už nehodila.
Toto je můj úhel pohledu a nikomu jej nevnucuji. I já mám totální blokaci všech mnou použitých IP adres, což mi přišlo trochu zbytečné.

Jediné co mě mrzí, že již nemám možnost pomáhat "buldočkovi v nouzi".(akce Betynky očičko rozhodně nebyla z adminovi hlavy ;)) Myslím si, že jsem se tam angažovala dost a ze své vlastní zkušenosti vím, že zanedbaný buldoček není pro každého, což spousta lidí tak nevnímá a snaží se ho udat za každou cenu (mnohdy jsou to lidé, kteří by si ho sami nevzali!!!)...pak se opakovaly situace, že se pejskové vraceli zpátky do nabídky. Toto jsem měla na mysli svými narážkami. Ale to už je teď jedno...

Hmm, takové kratší pozastavení i ode mně!

Ondro, co Frbulu nikdy hanět nebudu je, že jsem poznala pár opravdu super lidiček!

Re: Odchod z Frbulu

(Ondra, 9. 10. 2010 13:46)

Soňo, již staří Řekové si velmi nevážili lidí, kteří namísto argumentace k věci (ad rem) argumentovali k osobě (ad personam). Což, jak jistě víš, víme, že se hojně dělo-namísto argumentace k věci, napadání jednotlivých osob, které si dovolily nesouhlasit s věcmi, které se jim na frbulu nelíbily. Nejvíce si pamatuji-"co si to dovolujeě". Jednoduše úsměvné, kdyby to nebylo trapné.

frbul

(Milena, 8. 9. 2010 13:47)

Zdravím,Ondro.Je škoda,že již nejste členem Frbultýmu,ikdyž jsem s Vámi v mnohém nesouhlasila.Ale o tom dizkuze jsou,aby slušnou formou lidé řekli své názory.Sama jsem byla členkou KFB v Praze několik let,ale jelikož jsem na Benží nechtěla chovat,tak jsem po absolvování několika výstav své členství neobnovila.Brunečkovi to na výstavě moc slušelo,je to veliký fešák.Zdraví Milena,www.limaho.estranky.cz

Re: frbul

(Dobrý den, 9. 9. 2010 12:50)

Dobrý den, Mileno. Děkuji za zprávu, vážím si toho, že jste mi napsala, ačkoliv jsme se, jak píšete, ne vždy shodli. Ale vždy slušně a věcně, jak to ve správnéí diskusi má být. Pokud jste ovšem četla inkriminované diskusní vlákno, pak víte, že ne všichni jsou podobné korektnosti schopni.

Re: frbul

(Soňa, 5. 10. 2010 10:45)

Dobrý den paní Mileno,

jsem ráda že jsem zde na Vás narazila. Snažila jsem se na Vás najít kontakt. Jak se mají vaše buldočí holčičky? Jak je na tom Zuzanka?
Budu moc ráda když se ozvete : vaskova.sona@centrum.cz

Frbul, Bruneček a tatínek

(KamilaR, 6. 9. 2010 18:40)

Ahoj Ondro, musím říct, že mě strašně mrzí, co se na frbulu stalo. Nicméně dneska jsem si "tradičně" povídala s Vaším tatínkem a když tak "tradičně" drbal našeho buldoka, tak mu sliboval, že ho seznámí s buldočkem Brunečkem, že to je super kluk. A tak jsme přišli na to, že jejich Bruneček je Váš Bruneček a prostě svět je malý :-)))

Re: Frbul, Bruneček a tatínek

(Ondra, 7. 9. 2010 21:05)

Však proto jsem na frbulu narážel na to bydliště.

to není FAREWELL, jenom ahoj :o))

(Olga , 31. 8. 2010 8:49)

Ahoj Ondro,

Je fajn, že jsi na sebe nechal odkaz, chci Ti totiž poděkovat za všechny příspěvky na Frbulu, Tvoje poznatky o buldočí stravě jsou fakt dobré a byla radost je číst. V době před dvěmi léty, jsště na starém frbulu, když jsem se tam dostala já, byl zrovna problém o tom, že pražský klub fr.buldočků napadl Frbul a Pepu s tím, že je očerňují atd. Proto je asi už teď opatrný a nechce, aby se tyhle věci rozmazávali zrovna na Frbulu. Taky neumím odhadnout, kam by se Frbul dostal, kdyby šel do boje s KFB, protože tam jde o prachy a Pepa je kluk, který založil Frbul pro radost, pokud z toho něco má, tak mu to přeji, protože měl nápad, povedlo se a to se cení. Taky jsem byla z těch co si rýpli, konkrétně k tomu, jaký buldočci se doporučují na krytí a praktiky paní poradkyně vůbec. Ale s tím asi nikdo nehne. Slyšela jsem, že podobné problémy jsou i u jiných plemen a taky lidi nakonec rezignovali a šli si po své lajně, t.j. bez výstav a štemplů. Je to oblast, které nerozumím a proto nemůžu trousit moudra, je ale pravdou , že se snadno může ublížit a těžko pomoct. Na Frbulu jsou lidi co mají rádi buldočky, žádní ideální prototypy lidstva. Všichni máme svoje chyby a nedostatky. Proto Tě chci poprosit, abys na ně nevzpomínal ve zlém.
Mně budeš chybět , to je fakt a nejsem sama.
Zdravím Brunečka a Tebe a přeji hodně radosti v životě.
Jo a na venkově je víc chytrých lidí, než v Praze ( a ti co tam jsou jsou z venkova :O)) ).

Re: to není FAREWELL, jenom ahoj :o))

(Ondra, 1. 9. 2010 15:34)

Moc děkuji Olgo za všechno, co jsi napsala, v některých názorech na frbul se asi rozcházíme, ale to nijak nevadí, nebudu už rozebírat ani frbul ani Pepu, však víš, každý má svoji pravdu. Pravda je, že chov psů je kontroverzní činnost, kde se kříží mnoho různých zájmů a je jistě velmi obtížné, ne-li nemožné, zůstat se všemi zadobře. V každém případě ještě jednou děkuji a i Tobě přeji jen dobré a rád zůstanu nadále v kontaktu. Kdybys náhodou chtěla někdy pokecat s dalšími nadšenci, udělali jsme si na netlog.com malé uzavřené fórum "buldočkáři tělem i duší" jen pro zvané, kde se může otevřeně psát cokoliv, co nepřesahuje meze běžné slušnosti. .-).